Zelta mūzikai – zelta diskotēka! Radio SWH Gold aicina izdejoties radiostacijas 10. dzimšanas dienā

Zelta mūzikai – zelta diskotēka! Radio SWH Gold aicina izdejoties radiostacijas 10. dzimšanas dienā

2024. gada 6. februāris

22. februārī no plkst. 20.00 mūzikas bārā “St. Black” savu desmito dzimšanas dienu īpašā “Zelta diskotēkā” atzīmēs Radio SWH Gold kopā ar tikpat krāšņiem viesiem – mīlestības nesējiem grupu “Mazais Princis” un dīdžejiem Arti Dvarionas, Edgar Storm un radio leģendu Little Freddy jeb Andri Freidenfeldu. Par patīkamu, azartisku un jestru gaisotni rūpēsies šarmantā Sanda Dejus. Mūzika 80. un 90. gadu ritmos gaidāma visa vakara garumā.

“Zelta diskotēkai” ir noteikts īpašs ģērbšanās stils – “Sparkling gold” jeb spoži, zeltaini un mirdzoši. Par godu Radio SWH Gold desmit gadiem “Zelta diskotēkā” gaidāmi īpaši kokteiļi zelta krāsā no “St. Black” bārmeņiem, vēl neredzēts lielais laimes rats ar patīkamām balvām un, protams, spoža ballīte kopā ar īpašajiem vakara viesiem. Pasākumā gaidīts jebkurš interesents, kurš gatavs dziedāt un dejot līdzi labākajiem tā laika mūzikas hitiem. Ieeja pasākumā ir bezmaksas, savukārt galdiņu rezervācijām zvanīt “St. Black” – 28635605. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ nekavējies un ierodies laicīgi!

2014. gada 13. februārī AS “Radio SWH” saimei piepulcējās jauna radio stacija – Radio SWH Gold, kas jau desmit gadus atskaņo mūsdienu mūziku no 80. un 90. gadiem. Radiostacija ir dzirdama Rīgā un tās apkārtnē frekvencē 90.0 FM, Saldū un apkārtnē frekvencē 104.4 FM, savukārt interneta vietnē www.radioswhgold.lv tā skan visā pasaulē.

“Zelta diskotēkas” sadarbībā ar bezalkoholisko dzirkstošo vīnu “Bosca Gold”.
Ar bezalkoholisko dzirkstošo vīnu “Bosca Gold” svini zelta mirkļus katru dienu!